PŘÍBĚH ŽÁKA JOSEFA ZEZULKY

Aktualizace: 29. bře 2019

Žák a jediný panem Zezulkou pověřený pokračovatel ve filosofii Bytí a biotronice v interview vypráví svůj příběh o neobyčejném setkání s tímto duchovním mistrem a filosofem. Poodhaluje nám události a zkušenosti své výjimečné životní cesty, jejíž nasměrování se po setkání s panem Zezulkou od základů změnilo. Bylo mu osudem dáno pana Zezulku potkat, seznámit se s jeho životními principy a postoji, s jeho filosofií a biotronikou, s přístupem k léčbě pacientů, i s mnohými těžkostmi, kterým Zezulka coby léčitel-biotronik musel v totalitním režimu čelit. Dozvídáme se o způsobu, jakým probíhala výchova a vzdělávání sanátora v oboru biotronika. A v této souvislosti Zezulkův žák hovoří o obrovské významné proměně, kterou na své vlastní pouti prošel, aby se stal jeho pokračovatelem ve filosofii Bytí, biotronikem a filosofem.


Ve svém příběhu se svěřuje o významu, který pro něho pan Zezulka po celý život má: „Dodnes mne obohacuje, dodnes vidím cestu, kterou ukázal, jako stále reálnější a hlubší - i potřebnější.“


Vyprávění vám nabízíme ZDE


1,030 zobrazení
 
 
 
logo_byti.png

Josef Zezulka

Josef Zezulka

Oficiální stránky

Biotroniky a filozofie Bytí Josefa Zezulky

© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
Kontakt

Tomáš Pfeiffer

Soukenická 21

110 00  Praha 1

 

Tel.: +420 222 311 141

Email: info@josefzezulka.cz

Odběr novinek

© 2019 Společenství Josefa Zezulky

VZPOMÍNÁNÍ V DUCHU ►►
30.8.2020
Show More